Ekonomický software PREMIER system, implementace a servis

Motto: Šetříme čas ve zpracování dat

Kvalitní a včasné informace jsou dnes základem pro každou dobře fungující společnost. Naším cílem je připravit pro Vás takové řešení, které dokáže vyřešit jednotlivé firemní agendy i komplexní informační systém.

Nabídka modulů PREMIER system pokrývá všechny firemní agendy (ekonomické, skladové-obchodní, marketingové, administrativní, personální, výrobně-technické) a ve spojení s nástavbovými moduly a specializovanými řešeními vytváří kompaktní celek vhodný pro téměř jakýkoliv obor a typ firmy. Technologicky vyspělé produkty Premier system nabízí komfortní pokrytí všech firemních procesů, rychlou dostupnost a bezpečnost dat, stabilitu, otevřenost a dokonalý přehled o firmě.

Na ploše originálního, mimořádně intuitivního a jednoduchého prostředí se nabízí profesionální, funkčně propracovaný a variabilní program, který svým universálním využitím s dokonalým poměrem cena/výkon je ideálním řešením pro firmu jakékoliv velikosti, včetně živnostníků
Jsme přesvědčeni, že implementací ekonomického software PREMIER system splníme Vaše požadavky, nároky související s oblastí Vašeho podnikání a potřeby včetně podpory zajišťující budoucí rozvoj Vaší společnosti.

Zda je software PREMIER system ideální volbou pro Vaše potřeby, můžete posoudit s našimi konzultanty objednáním CD na tel. čísle 604 464179 nebo e-mail na info@1-danova.cz  nebo získáním dalších informací v této sekci
Další informace

 


© 2005-2012 alesco.